Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (16.4.2019 - 17.4.2019)

Konser,canlı müzik,performans The Away Days w/ Arctic Monkeys (Tribute) at 6:45 Ankara Ankara Kaybedenler Kulübü (6:45 KK Ankara)
Konser,canlı müzik,performans The Away Days w/ Arctic Monkeys (Tribute) at 6:45

 

"The Away Days W/ Arctic Monkeys (tribute) At 6:45" etkinliği detayları ve içeriği

 

THE AWAY DAYS
Can ve Sezer tarafından kurulan İstanbul kökenli The Away Days,

ABD'de SXSW, İngiltere'de The Great Escape, Belçika'da Glimps ve Çek Cumhuriyeti'nde United Islands festivallerinde, Londra, Paris, Berlin gibi Avrupa şehirlerinde, Türkiye sınırlarında ise One Love Festival, %100 Fest, Nilüfer Festivali, Midtown Fest gibi festivallerde sahne aldı.
Portishead, Massive Attack, Belle & Sebastian, Wild Beasts, Paul Banks, Unknown Mortal Orchestra, Owen Pallett, LocalNatives, Morcheeba gibi gruplardan önce sahne aldı.
Türkiye sınırları içinde Radikal, Hürriyet, Red Bull, BBC Türkçe'nin ziyadesiyle dikkatini çekti. Uluslararası basında ise SPIN, NME, Clash, Guardian gibi dergilerin desteğini aldı. Şarkıları Vogue şovlarının, Cheap Monday, H&M ve Topshop mağazalarının favorileri oldu. BBC Radio 1, BBC Radio 6, KEXP gibi radyolarda şarkıları dönmekte.
Grubun yerküre etrafındaki seyahatleri akorlarına aksetti, klasik indie-rock tınılarından shoegaze, dream pop ve psychedelic atmosferlerine geçiş yaptı. Birçok single'ın ardından grup, beklenen ilk albümleri 'Dreamed at Dawn'u 2017 Mart ayında Pasaj Müzik etiketiyle yayımladı.
Albümün servis edilmesinden beri üç Avrupa turnesi tamamlayan grup, yurtiçi konserlerine de devam etti.
2 senedir üretim kampında olan The Away Days yeni teklileri 'Designed' ı Sony Music/Epic etiketiyle 5 Nisan günü yayınlıyor. Yeni bir döneme adım atan grup, konserlerine hız kesmeden devam ediyor.

ARCTİC MONKEYS TRİBUTE
Türkiye'nin ilk ve tek Arctic Monkeys Tribute grubu kısa bir aradan sonra dinleyici kitlesiyle tekrardan buluşuyor. Tüm albümlerin arasından "Do I Wanna Know?", "R U Mine?", "When The Sun Goes Down", "Brianstorm", "Crying Lightning", "Four Out of Five" gibi parçaları icra ederek dinleyicileriyle buluşturan ekip, grubun severlerine retrospektif bir şölen vaadediyor. Süregelen yıllar boyunca; İngiliz rock kültürünün temel taşlarından bir tanesi haline gelen Arctic Monkeys'in müzik mozaiğini başarıyla yansıtan bu projede, benzersiz bir deneyim ile baş başa kalacaksınız.

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.