Odtü Müzikal Topluluğu Sunar: Charlie Nin Çikolata Fabrikası detayları, ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (15.5.2019 - 16.5.2019)

Kültür sanat,aktivite, diğer ODTÜ Müzikal Topluluğu Sunar: Charlie'nin Çikolata Fabrikası Ankara ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi
Kültür sanat,aktivite, diğer ODTÜ Müzikal Topluluğu Sunar: Charlie'nin Çikolata Fabrikası

 

"Odtü Müzikal Topluluğu Sunar: Charlie'nin Çikolata Fabrikası" etkinliği detayları ve içeriği

 

ODTÜ The Company Müzikal Topluluğu Gururla Sunar: Charlie'nin Çikolata Fabrikası!
Charlie'nin Çikolata Fabrikası, dünyaca ünlü çikolatacı Willy Wonka'nın yaşlanmaya başladığı için fabrikasını bırakacak birini aramasıyla başlar ve farklı karakterde 5 çocuğun büyük ödül için maceraya atılmasıyla devam eder. Aslında Roald Dahl'ın aynı isimli çocuk romanından Charlie and the Chocolate Factory adıyla Marc Shaiman, David Greig ve Scott Wittman tarafından müzikale uyarlanıp, 2013 yılında Londra, 2017 yılında ise Broadway seyircisiyle buluşan müzikal, bu sene de ODTÜ Müzikal Topluluğu tarafından esere sadık kalınarak Türkçeleştirildi ve sizlere sunulmaya hazır!
Müzikal içinizdeki küçük çocuğu uyandıracak ve izlerken canınızın çikolata çekmesine sebep olacak. Görsel şöleni ve sahne tasarımıyla sizleri büyüleyecek olan müzikal Olivier ödüllerinde En İyi Kostüm ve En İyi Işık ödüllerini kazanmış; İngiltere ve Amerika'da uluslararası ününü kanıtlamıştır.
Açgözlülük, hırs, şımarıklık ve kendini beğenmişlik gibi özellikleri çocuk karakterler üzerinden anlatımına Ankara'da 22 senedir müzikal tiyatroya can veren ODTÜ Müzikal Topluluğu'nun özgün çevirisi ve yorumuyla sahnede görmeye davetlisiniz!

15-16 Mayıs 2019 - 20:00
ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kemal Kurdaş Salonu

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.