Ankara Public ırish Pub 3 Eylül Public Sezona Merhaba
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (3.09.2011 - )

 Ankara Public Irish Pub

 

 

3 Eylül Cumartesi 'sıla Özbek' @ Public özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Burak Aydoğdu tarafından organize edilmiş olup Public Irish PubPublic Irish Pub mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [0312.240 32 22] telefon numarasından ulaşabilir veya Ahmet Taner Kıslalı Cad. Alımcı Park Villaları Park Cad. 17\B Çayyolu / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
3 EYLÜL CUMARTESİ 'SILA ÖZBEK' @ PUBLİCPark Caddesinin en gözde mekanı 'Public Club' sezon açılışını , son zamanların popüler ismi 'Sıla Özbek' ile açıyor....DJANE SILA ÖZBE...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.