Musa Göçmen Senforock Orkestrası-metallica Şarkılar detayları, MEB Şura Salonu
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (26.11.2019 - 22.9.2019)

Konser,canlı müzik,performans Musa Göçmen Senforock Orkestrası-Metallica Şarkılar Ankara MEB Şura Salonu
Konser,canlı müzik,performans Musa Göçmen Senforock Orkestrası-Metallica Şarkılar

 

"Musa Göçmen Senforock Orkestrası-metallica Şarkılar" etkinliği detayları ve içeriği

 

Metallica'nın efsane şarkıları, Musa Göçmen'in senfonik düzenlemeleriyle 26 Kasım'da MEB Şura Salonu Sahnesi'nde metal ve rockseverlerle bir araya geliyor.

Dünya çapında büyük senfonik konserler yöneten ve önemli kayıtlar gerçekleştiren besteci ve orkestra şefi Musa Göçmen'in senfonik rock projesi olan Senforock Orkestrası eşliğinde, Master of Puppets, For Whom The Bell Tolls, Whereever I May Roam, No Leaf Clover gibi Metallica'nın en efsane şarkıları yorumlanacak.

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.