Ankara Meb Şura Salonu 9 Kasım Kişisel Gelişim Zirvesi
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (9.11.2019 - 9.11.2019)

Eğitim,aktivite, diğer Kişisel Gelişim Zirvesi Ankara MEB Şura Salonu
Eğitim,aktivite, diğer Kişisel Gelişim Zirvesi

MEB Şura Salonu

Eğitim

9 Kasım 2019

11:00

Min : 80 TL - Max : 80 TL

 

 

Kişisel Gelişim Zirvesi özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Eğitim,aktivite, diğer Kişisel Gelişim Zirvesi başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup MEB Şura Salonu mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 413 24 86] telefon numarasından ulaşabilir veya Atatürk Bulvarı No: 98 C Blok 3. Kat Beşevler / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Eğitim kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 80 TL max. ücret 80 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
  Kişisel Gelişim Zirvesi konferansları çeşitli şehirlerde sizlerle buluşacak. KonuşmacılarEce Üner ( Show Tv Ana Haber Spikeri )Burak Törün (Eski Cnn Türk Spikeri )Sümer Özgen ( Dyo İnsan Kaynak...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.