Ankara Meb Şura Salonu 18 Kasım Romantizma Oyunu
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (18.11.2019 - 18.11.2019)

MEB Şura Salonu

tiyatro

18 Kasım 2019

20:30

Min : 47 TL - Max : 67 TL

 

 

Romantizma Oyunu özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Romantizma Oyunu - Ankara başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup MEB Şura SalonuMEB Şura Salonu mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 413 24 86] telefon numarasından ulaşabilir veya Atatürk Bulvarı No: 98 C Blok 3. Kat Beşevler / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde tiyatro kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 47 TL max. ücret 67 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Romantizma, 18 Kasım'da MEB Şura Salonu'nda izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.  Romantizma, 18 Kasım Pazartesi akşamı MEB Şura Salonu'nda Ankaralı sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. B...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.