Ankara Ankara Yeni Sahne 7 Aralık Yunusemre
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (7.12.2019 - 7.12.2019)

Ankara Yeni Sahne

Sahne

7 Aralık 2019

19:30

Min : ? - Max : ?

 

 

Yunusemre özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Yunusemre başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Ankara Yeni SahneAnkara Yeni Sahne mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [553 027 61 25] telefon numarasından ulaşabilir veya Menekşe 1 Sokak No:8/A Kızılay / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Sahne kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret -1 TL max. ücret -1 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Sahne,gösteri etkinlikleri kapsamında, 7.12.2019 19:30 - 7.12.2019 19:30 zamanları arasında / Ankara Yeni Sahne - Ankarada düzenlenen Yunusemre Gösteri etkinliği.Ankara Ankara Yeni Sahne mekanında...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.