Ankara Panora Sanat Merkezi 10 Kasım Hapşuu
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (10.11.2019 - 10.11.2019)

Panora Sanat Merkezi

Aile

10 Kasım 2019

12:00

Min : ? - Max : ?

 

 

Hapşuu özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Hapşuu başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Panora Sanat MerkeziPanora Sanat Merkezi mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 666 90 33] telefon numarasından ulaşabilir veya Turan Güneş blv. 182/235 Panora Avm Çankaya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Aile kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret -1 TL max. ücret -1 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Aile,tiyatro etkinlikleri kapsamında, 10.11.2019 12:00 - 10.11.2019 14:00 zamanları arasında Panora Sanat Merkezi / Panora Sanat Merkezi - Ankarada düzenlenen Hapşuu Tiyatro etkinliği.Ankara Panora...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.