Ankara Armada Avm 15 Ocak Leonardo Da Vinci İcatları Sergisi
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (15.01.2021 - 15.01.2021)

 

 

Leonardo Da Vinci İcatları Sergisi özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Leonardo Da Vinci İcatları Sergisi başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Armada AVMArmada AVM mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 219 13 19] telefon numarasından ulaşabilir veya Eskişehir Yolu No:6 Söğütözü / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Eğitim & Fazlası kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret -1 TL max. ücret -1 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Eğitim & Fazlası,sergi etkinlikleri kapsamında, 15.1.2021 09:00 - 15.1.2021 09:00 zamanları arasında / Armada AVM - Ankarada düzenlenen Leonardo Da Vinci İcatları Sergisi Sergi etkinliği.Ankara Ar...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.