Ankara Ato Congresium 17 Kasım Ajda Pekkan
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (17.11.2019 - 17.11.2019)

ATO Congresium

Müzik

17 Kasım 2019

20:00

Min : ? - Max : ?

 

 

Ajda Pekkan özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Ajda Pekkan başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup ATO Congresium Congresium Ankara mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 285 0 385 ] telefon numarasından ulaşabilir veya Söğütözü Caddesi No:1/A Çankaya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Müzik kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret -1 TL max. ücret -1 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Müzik,pop etkinlikleri kapsamında, 17.11.2019 20:00 - 17.11.2019 20:00 zamanları arasında Ajda Pekkan / Congresium Ankara - Ankarada düzenlenen Ajda Pekkan Pop etkinliği.Ankara Congresium Ankara me...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.