Ankara 10 Eylül Hacettepe BAND & TELWE PERFORMANCE HALL
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (10.09.2011 - )

Mekan bilgisi etkinlik içindedir

10 Eylül 2011

21:30

 

 

Hacettepe Band Summer Party Volume: ıı özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Oğuzhan Karcı, Nida Erol, Begüm Keleş, Serdar Erbaş, öğünç Poyraz, Derya Beyköylü, Elif Keles, Hande Candemir, Alpaslan Koç, Yavuz Ocak, Sinem Köylüoğlu, Zeynep Bilge Balaban, Gülşah Can tarafından organize edilmiş olup TELWE PERFORMANCE HALL mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [] telefon numarasından ulaşabilir veya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Giriş 12 TL. ( 1 Yerli İçki dahil)Kapı Açılış : 20:30Performans Saati : 21:30Taptaze besteleri,sürpriz etkinlikleri ve yepyeni single albüm parçasıyla Hacettepe BAND eşliğinde yeni sezona m...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.