Ankara Lavare Sahne 15 Kasım Şirin Soysal - Kabare Şarkıları
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (15.11.2019 - 15.11.2019)

Lavare Sahne

Müzik

15 Kasım 2019

20:00

Min : ? - Max : ?

 

 

Şirin Soysal - Kabare Şarkıları özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Şirin Soysal - Kabare Şarkıları başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Lavare SahneLavare Sahne mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 427 22 42] telefon numarasından ulaşabilir veya Üsküp Cad. No:16/1 Çankaya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Müzik kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret -1 TL max. ücret -1 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Müzik,alternatif etkinlikleri kapsamında, 15.11.2019 20:00 - 15.11.2019 20:00 zamanları arasında 5.Ankara Uluslararası Komedi / Lavare Sahne - Ankarada düzenlenen Şirin Soysal - Kabare Şarkıları Al...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.