Ankara 13 Kasım Alpay Erdem
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (13.11.2019 - 13.11.2019)

Mekan bilgisi etkinlik içindedir

Sahne

13 Kasım 2019

19:30

Min : ? - Max : ?

 

 

Alpay Erdem özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Alpay Erdem başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup IF Sokak Ankara mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [] telefon numarasından ulaşabilir veya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Sahne kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret -1 TL max. ücret -1 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Sahne,stand-up etkinlikleri kapsamında, 13.11.2019 19:30 - 13.11.2019 19:30 zamanları arasında 5.Ankara Uluslararası Komedi / IF Sokak Ankara - Ankarada düzenlenen Alpay Erdem Stand-Up etkinliği.An...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.