Ankara Erimtan Arkeoloji Ve Sanat Müzesi 12 Kasım Ulucan Trio
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (12.11.2019 - 12.11.2019)

Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi

Müzik

12 Kasım 2019

19:30

Min : ? - Max : ?

 

 

Ulucan Trio özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Ulucan Trio başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Erimtan Arkeoloji ve Sanat MüzesiErimtan Müzesi Konser Salonu mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 311 04 01] telefon numarasından ulaşabilir veya Kale Mahallesi, Gözcü Sokak No:10, 06240, Altındağ / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Müzik kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret -1 TL max. ücret -1 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Müzik,klasik etkinlikleri kapsamında, 12.11.2019 19:30 - 12.11.2019 19:30 zamanları arasında Müzede Müzik - Salı Konserleri / Erimtan Müzesi Konser Salonu - Ankarada düzenlenen Ulucan Trio Klasik e...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.