Ankara Ankara Kaybedenler Kulübü (6:45 Kk Ankara) 30 Kasım Pilli Bebek Konseri
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (30.11.2019 - 30.11.2019)

Ankara Kaybedenler Kulübü (6:45 KK Ankara)

konser

30 Kasım 2019

22:30

Min : 40 TL - Max : 50 TL

 

 

Pilli Bebek Konseri özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Pilli Bebek Konseri - Ankara başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Ankara Kaybedenler Kulübü (6:45 KK Ankara)6:45 KK Ankara mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 468 10 70] telefon numarasından ulaşabilir veya Tunus Caddesi No: 66 Kavaklıdere/ Çankaya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde konser kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 40 TL max. ücret 50 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Pilli Bebek, 30 Kasım'da 6:45 KK Ankara sahnesinde!  Pilli Bebek, 30 Kasım Cumartesi akşamı 6:45 KK Ankara'da Ankaralı sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu keyifli akşama ortak iç...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.