Ankara 21 Kasım Dönüşüm Oyunu
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (21.11.2019 - 21.11.2019)

Mekan bilgisi etkinlik içindedir

tiyatro

21 Kasım 2019

20:00

Min : 43 TL - Max : 63 TL

 

 

Dönüşüm Oyunu özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Dönüşüm Oyunu - Ankara başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Ankara Sanat Tiyatrosu mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [] telefon numarasından ulaşabilir veya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde tiyatro kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 43 TL max. ücret 63 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Franz Kafka’nın ölümsüz eseri “Dönüşüm” Altkat Sanat Tiyatrosu’nun sunumuyla 21 Kasım'da Ankara'da. “Aydınlık giderek azalıyor, gri toprakların, gri gökyüzünün kaplad...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.