Ankara Fade Stagecoffee 16 Kasım Gri Şehir Komedyenleri HEADLINERS
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (16.11.2019 - 16.11.2019)

FADE StageCoffee

Sahne

16 Kasım 2019

20:00

Min : ? - Max : ?

 

 

Gri Şehir Komedyenleri Headlıners özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Gri Şehir Komedyenleri HEADLINERS başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup FADE StageCoffeeFade Stage & Coffee mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 467 87 82] telefon numarasından ulaşabilir veya Cinnah Caddesi Farabi Sokak 39/A / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Sahne kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret -1 TL max. ücret -1 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Sahne,stand-up etkinlikleri kapsamında, 16.11.2019 20:00 - 16.11.2019 20:00 zamanları arasında / Fade Stage & Coffee - Ankarada düzenlenen Gri Şehir Komedyenleri HEADLINERS Stand-Up etkinliği.Anka...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.