Ankara Route Ankara 21 Kasım İte Kaka Bi Dünya Hikaye
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (21.11.2019 - 21.11.2019)

Route Ankara

Sahne

21 Kasım 2019

19:30

Min : ? - Max : ?

 

 

İte Kaka Bi Dünya Hikaye özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; İte Kaka Bi Dünya Hikaye başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Route AnkaraRoute Ankara mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 424 00 23] telefon numarasından ulaşabilir veya Selanik2 caddesi No: 70 Kızılay / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Sahne kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret -1 TL max. ücret -1 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Sahne,tiyatro etkinlikleri kapsamında, 21.11.2019 19:30 - 21.11.2019 19:30 zamanları arasında / Route Ankara - Ankarada düzenlenen İte Kaka Bi Dünya Hikaye Tiyatro etkinliği.Ankara Route Ankara me...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.