Ankara Şinasi Sahnesi 24 Kasım Kanlı Nigar Müzikal Oyunu
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (24.11.2019 - 24.11.2019)

Şinasi Sahnesi

tiyatro

24 Kasım 2019

19:00

Min : 30 TL - Max : 50 TL

 

 

Kanlı Nigar Müzikal Oyunu özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Kanlı Nigar Müzikal Oyunu - Ankara başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Şinasi Sahnesi Ankara Devlet Tiyatrosu Şinasi Sahnesi mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 467 11 44] telefon numarasından ulaşabilir veya Tunus Caddesi no:92 Kavaklıdere / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde tiyatro kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 30 TL max. ücret 50 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Kanlı Nigar Müzikali yoğun istek üzerine canlı orkestrası ve dev kadrosuyla 7. sezonunda sizlerle!  Kanlı Nigar, 24 Kasım Pazar akşamı Ankara Devlet Tiyatrosu Şinasi Sahnesi'nde Ankar...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.