Ankara Hayal Kahvesi Tepe Prime 22 Kasım Kahraman Deniz
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (22.11.2019 - 22.11.2019)

Hayal Kahvesi Tepe Prime

Müzik

22 Kasım 2019

21:00

Min : ? - Max : ?

 

 

Kahraman Deniz özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Kahraman Deniz başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Hayal Kahvesi Tepe PrimeHayal Kahvesi Ankara mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 284 29 25] telefon numarasından ulaşabilir veya Tepe Prime - Eskişehir Yolu No: 266 / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Müzik kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret -1 TL max. ücret -1 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Müzik,alternatif etkinlikleri kapsamında, 22.11.2019 21:00 - 22.11.2019 21:00 zamanları arasında / Hayal Kahvesi Ankara - Ankarada düzenlenen Kahraman Deniz Alternatif etkinliği.Ankara Hayal Kahve...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.