Ankara 14 Kasım Yasmin Levy
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (14.11.2019 - 14.11.2019)

Mekan bilgisi etkinlik içindedir

Müzik

14 Kasım 2019

20:00

Min : ? - Max : ?

 

 

Yasmin Levy özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Yasmin Levy başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Congresium Angora mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [] telefon numarasından ulaşabilir veya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Müzik kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret -1 TL max. ücret -1 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Müzik,dünya Müzik etkinlikleri kapsamında, 14.11.2019 20:00 - 14.11.2019 20:00 zamanları arasında 8. Uluslararası Klarnet Festivali / Congresium Angora - Ankarada düzenlenen Yasmin Levy Dünya Müzik...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.