Ankara Tiyatro Tempo 10 Kasım Salkım Söğüt
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (10.11.2019 - 10.11.2019)

Tiyatro Tempo

Aile

10 Kasım 2019

12:00

Min : ? - Max : ?

 

 

Salkım Söğüt özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Salkım Söğüt başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Tiyatro TempoTiyatro Tempo mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [] telefon numarasından ulaşabilir veya Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 114-C Kızılay / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Aile kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret -1 TL max. ücret -1 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Aile,tiyatro etkinlikleri kapsamında, 10.11.2019 12:00 - 10.11.2019 12:00 zamanları arasında Tiyatro Tempo Etkinlikleri / Tiyatro Tempo - Ankarada düzenlenen Salkım Söğüt Tiyatro etkinliği.Ankara T...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.