Ankara Nazım Hikmet K.m. Yıldız Kenter Tiyatro Salonu 16 Kasım Şeyh Bedrettin Destanı
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (16.11.2019 - 16.11.2019)

 

 

Şeyh Bedrettin Destanı özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Şeyh Bedrettin Destanı başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Nazım Hikmet K.M. Yıldız Kenter Tiyatro SalonuYenimahalle Nazım Hikmet K.M - Yıldız Kenter Tiyatro Salonu mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [] telefon numarasından ulaşabilir veya Bağdat Cad. No: 50 Urankent / Yenimahalle / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Sahne kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret -1 TL max. ücret -1 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Sahne,tiyatro etkinlikleri kapsamında, 16.11.2019 19:00 - 16.11.2019 19:00 zamanları arasında / Yenimahalle Nazım Hikmet K.M - Yıldız Kenter Tiyatro Salonu - Ankarada düzenlenen Şeyh Bedrettin Des...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.