Ankara Yenimahalle Belediyesi Tiyatro Salonu 18 Kasım Aziz Nesin Kabare Oyunu
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (18.11.2019 - 18.11.2019)

Yenimahalle Belediyesi Tiyatro Salonu

Aktivite

18 Kasım 2019

20:00

Min : 50 TL - Max : 79 TL

 

 

Aziz Nesin Kabare Oyunu özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Aziz Nesin Kabare Oyunu - Ankara başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Yenimahalle Belediyesi Tiyatro SalonuYenimahalle 4 Mevsim Tiyatro Salonu mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 315 53 87] telefon numarasından ulaşabilir veya Yenimahalle Belediye Başkanlığı İvedik Caddesi No : 33 / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Aktivite kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 50 TL max. ücret 79 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Aziz Nesin Kabare, 18 Kasım'da Yenimahalle 4 Mevsim Tiyatro Salonu'nda! Ankara tiyatro biletleri BuKupon'da Aziz Nesin Kabare, 18 Kasım Pazartesi akşamı Yenimahalle 4 Mevsim Tiyatro Salon...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.