Ankara Route Ankara 22 Kasım Sergen Deveci - Stand Up
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (22.11.2019 - 22.11.2019)

Route Ankara

Sahne

22 Kasım 2019

20:00

Min : ? - Max : ?

 

 

Sergen Deveci - Stand Up özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Sergen Deveci - Stand Up başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Route AnkaraRoute Ankara mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 424 00 23] telefon numarasından ulaşabilir veya Selanik2 caddesi No: 70 Kızılay / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Sahne kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret -1 TL max. ücret -1 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Sahne,stand-up etkinlikleri kapsamında, 22.11.2019 20:00 - 22.11.2019 20:00 zamanları arasında / Route Ankara - Ankarada düzenlenen Sergen Deveci - Stand Up Stand-Up etkinliği.Ankara Route Ankara ...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.