Ankara Tiyatro Tempo 29 Kasım Kapıların Dışında
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (29.11.2019 - 29.11.2019)

Tiyatro Tempo

Sahne

29 Kasım 2019

19:00

Min : ? - Max : ?

 

 

Kapıların Dışında özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Kapıların Dışında başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Tiyatro TempoTiyatro Tempo mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [] telefon numarasından ulaşabilir veya Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 114-C Kızılay / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Sahne kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret -1 TL max. ücret -1 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Sahne,tiyatro etkinlikleri kapsamında, 29.11.2019 19:00 - 29.11.2019 19:00 zamanları arasında Tiyatro Tempo Etkinlikleri / Tiyatro Tempo - Ankarada düzenlenen Kapıların Dışında Tiyatro etkinliği.An...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.