Ankara Farabi Sahnesi 13 Kasım Kontra Uzun Form Doğaçlama
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (13.11.2019 - 13.11.2019)

Farabi Sahnesi

Sahne

13 Kasım 2019

19:30

Min : ? - Max : ?

 

 

Kontra Uzun Form Doğaçlama özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Kontra Uzun Form Doğaçlama başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Farabi SahnesiFarabi Sahnesi mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 468 00 58] telefon numarasından ulaşabilir veya Farabi Sokak 17/A, Çankaya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Sahne kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret -1 TL max. ücret -1 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Sahne,tiyatro etkinlikleri kapsamında, 13.11.2019 19:30 - 13.11.2019 19:30 zamanları arasında / Farabi Sahnesi - Ankarada düzenlenen Kontra Uzun Form Doğaçlama Tiyatro etkinliği.Ankara Farabi Sahn...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.