Ankara Farabi Sahnesi hakkında Kontra Uzun Form Doğaçlama etkinlik bilgileri
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (13.11.2019 - 13.11.2019)

Farabi Sahnesi

Sahne

13 Kasım 2019

19:30

Min : ? - Max : ?

 

Farabi Sahnesi Hakkında Kısaca

 

Farabi Sahnesi 2014 Yılında Ankara'da Çankaya, Farabi Sokakta faaliyete geçen, gerek etkinlik ve eğitimleriyle gerekse konsept kafeteryasıyla komple bir kültür merkezi olmayı hedefleyen sıcak, samimi bir sanat merkezidir.


İsim benzerliği olan diğer gruplar ya da aynı adreste daha önce bulunmuş olan şahıs ya da firmalarla maddi,manevi,kurumsal ya da yönetimsel açıdan hiç bir bağlantımız bulunmamaktadır.


Farabi Sahnesi 2014 yılında bu amaçla, sektörde farklı alanlarda faaliyet gösteren 4 sanat severin girişimleriyle kurulmuştur.

 

Farabi Sahnesi Tanıtım Sayfasını Görüntüle
(Tüm etkinlikleri ve programına sayfadan ulaşabilirsiniz)

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.