Ankara Nefes Bar 16 Kasım Serhad Raşa
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (16.11.2019 - 16.11.2019)

Nefes Bar

Müzik

16 Kasım 2019

20:30

Min : ? - Max : ?

 

 

Serhad Raşa özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Serhad Raşa başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Nefes BarNefes Bar mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 433 02 80] telefon numarasından ulaşabilir veya Yenişehir Postanesi Karşısı Tüpgeçit Ayağı Kızılay / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Müzik kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret -1 TL max. ücret -1 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Müzik,türk Sanat - Halk Müziği etkinlikleri kapsamında, 16.11.2019 20:30 - 16.11.2019 20:30 zamanları arasında / Nefes Bar - Ankarada düzenlenen Serhad Raşa Türk Sanat - Halk Müziği etkinliği.Anka...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.