Ankara No.1 Pub Her hafta Cumartesi Tash Gibi
Instagram
Canlı müzik,performans Cumartesi Tash Gibi Ankara No.1 Pub
Canlı müzik,performans Cumartesi Tash Gibi
Canlı müzik,performans Cumartesi Tash Gibi Ankara No.1 Pub
Ankara No.1 Pub
Ankara No.1 Pub

 

 

Cumartesi Tash Gibi özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Canlı müzik,performans Cumartesi Tash Gibi başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik no1 pub Çevre Sokak tarafından organize edilmiş olup No.1 Pub mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 466 05 75 / 312 466 05 76] telefon numarasından ulaşabilir veya Üsküp Cad. Çevre Sok. 7/C Kavaklıdere / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Canlı müzik kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
  İzgi Gültekin, Hande Günaçtı ve Özgür Klayacıoğlu ile 80ler, 90lar, 2000ler Canlı Performans... no1 Pub ile Eğlence başlıyor...   ONLINE REZERVASYON Rezervasyon: 0312 466 05 75     

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.