Ankara Gökyay Vakfı Satranç Müzesi 16 Mayıs Sanat Şarkıları Konseri
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (16.5.2020 - 16.5.2020)

Gökyay Vakfı Satranç Müzesi

Müzik

16 Mayıs 2020

18:00

Min : ? - Max : ?

 

 

Sanat Şarkıları Konseri özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Sanat Şarkıları Konseri başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Gökyay Vakfı Satranç MüzesiGökyay Vakfı Satranç Müzesi mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 312 13 04] telefon numarasından ulaşabilir veya Ankara Hamam Arkası Basamaklı Sok. No:3 Altındağ / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Müzik kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret -1 TL max. ücret -1 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Müzik,klasik etkinlikleri kapsamında, 16.5.2020 18:00 - 16.5.2020 18:00 zamanları arasında / Gökyay Vakfı Satranç Müzesi - Ankarada düzenlenen Sanat Şarkıları Konseri Klasik etkinliği.Ankara Gökya...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.