Ankara 9 Eylül GATE 66 SEASON OPENING PARTY
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (9.09.2011 - )

Mekan bilgisi etkinlik içindedir

9 Eylül 2011

22:00

 

 

ıt's For You...gate 66 Season Openıng Party özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik EREN BİRCAN, Route Organizations tarafından organize edilmiş olup NEWCASTLE & GATE 66 Tunus Cad.No:66 Kavaklıdere Ankara, Turkey mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [] telefon numarasından ulaşabilir veya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Ankara'nın En Kaliteli Mekanı Olan GATE 66 Club Yeni Sezona Kapılarını 9 Eylül 2011 Cuma Günü Açıyor... Ankara'nın elit insanlarının en kaliteli müziklerle doyasıya eğleneceği; Foryou Ajans...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.