Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (21.4.2012 - 23.4.2012)

Mekan bilgisi etkinlik içindedir

Gezi

21 Nisan 2012

23:30

Min : 169 TL - Max : 169 TL

 

 

Kiget 21 - 23 Nisan Antalya Martı Myra Kemer Gezisi (uhd) özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Kişisel Gelişim Topluluğu tarafından organize edilmiş olup mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [] telefon numarasından ulaşabilir veya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Gezi kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 169 TL max. ücret 169 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Ankara Üniversitesi Kişisel Gelişim Topluluğu olarak vizelerden sonra rahat nefes almanızı ve kendinizi yenilemenizi sağlayacak Antalya gezisi ile karşınızdayız... Ankara Üniversitesi Kişisel Gel...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.