Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (14.4.2012 - 23.4.2012)

|Sergi|Levent Songür| Evvel zaman içimde... Levent Songür Fotoğraf Sergisi

 

 

Evvel Zaman İçimde... Levent Songür Fotoğraf Sergisi özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; |Sergi|Levent Songür| Evvel zaman içimde... Levent Songür Fotoğraf Sergisi başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Rahmi Koç Müzesi / Çengelhan mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [] telefon numarasından ulaşabilir veya Sutepe mah. Depo Sok.no:1 Kale / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Sergi kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
"An’ı saklama derdine düşer bir adam. Geçmişi koruyup kollamak ister gibi bakar merceğin arkasından. Bir atkılarınca dönüp dururken aklının ücra köşelerinde, deklanşöre basmak üzere olan parmakları...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

mrkm