Ankara Public ırish Pub 2 Eylül TEQUİLA PERT NIGHT
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (2.09.2011 - )

 Ankara Public Irish Pub

 

 

Tequılla Pert Nıght @ Public - 2 Eylül Cuma özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Burak AYDOĞDU tarafından organize edilmiş olup Public Irish PubPublic Irish Pub mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [0312.240 32 22] telefon numarasından ulaşabilir veya Ahmet Taner Kıslalı Cad. Alımcı Park Villaları Park Cad. 17\B Çayyolu / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
" Tekila Night " PUBLİC CLUBGEÇEN SENE YAPTIĞI TÜM ORGANİZASYONLARLA ADINDAN SIKÇA SÖZ ETTİREN "PUBLİC " EKİBİ ANKARA GECELERİNİN NABZINI TUTMAYA DEVAM EDİYOR! ANKARA ' NIN EN GÖZDE MEKANLARIN...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.