Instagram

 

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (10.4.2012 - 10.5.2012)

sinema,forum ankara,bedava sinema,ücretsiz sinema Ankara Forum Ankara Outlet
sinema,forum ankara,bedava sinema,ücretsiz sinema

 

 

Forum Ankara Outlet Sinema Kampanyası özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; sinema,forum ankara,bedava sinema,ücretsiz sinema başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik FORUM ANKARA OUTLET tarafından organize edilmiş olup Forum Ankara Outlet mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 567 10 00 ] telefon numarasından ulaşabilir veya Yozgat Bulvarı 99, Ovacık Keçiören / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Aktivite kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Forum Ankara Outlet'te üniversite öğrencilerine özel ücretsiz sinema bileti kampanyası her Salı tüm gün boyunca geçerlidir. ANKARA SİNEMA ETKİNLİK ÜCRETSİZ SİNEMA

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

mrkm