Ankara 31 Ağustos 31.08.2011 D^BLYU
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (31.08.2011 - )

Mekan bilgisi etkinlik içindedir

31 Ağustos 2011

22:00

 

 

31.08.2011 D^blyu özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Capital Streets tarafından organize edilmiş olup D^BLYU mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [] telefon numarasından ulaşabilir veya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
BAYRAMDA, ÇARŞAMBA - CUMA - CUMARTESİ GECELERİ,EĞLENCE TÜM HIZIYLA D^BLYU'da DEVAM EDİYOR.DJ EVREN ÖZESKİCİ' nin YENİ SEZON İÇİN HAZIRLADIĞI HİT PARÇALAR ve DANSÇILAR EŞLİĞİNDE .....DEVAMIN...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.