Ankara 1 Eylül HER PERŞEMBE
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (1.09.2011 - )

Mekan bilgisi etkinlik içindedir

1 Eylül 2011

19:00

 

 

Her Perşembe Rakı Günü özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Gürkan AYVAZ tarafından organize edilmiş olup AYVALIK MEZE BALIK BÜKLÜM SOKAK NO: 57 mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [] telefon numarasından ulaşabilir veya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
AYVALIK MEZE BALIK Fırsat Günleri BaşladıHer Perşembe yaş üzüm rakının tadını indirimli olarak çıkarınTEKİRDAĞ 70cl 50tlTEKİRDAĞ 35cl 30tlTEKİRDAĞ 20cl 20tlRakının yanında birbirinden lezze...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.