Ankara 16:9 Music Hall 31 Ağustos 16:9 MURAT BULGAK
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (31.08.2011 - )

 Ankara 16:9 Music Hall

16:9 Music Hall

31 Ağustos 2011

22:00

 

 

16:9 Murat Bulgak özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik 16:9 tarafından organize edilmiş olup 16:9 Music Hall 16:9 MUSIC HALL ÜMİTKÖY ANKARA mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [0 (312) 236 06 80] telefon numarasından ulaşabilir veya Meksika Cad Ümitkent İş Merkezi / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
  BAYRAMIN 2. GÜNÜ MURAT BULGAK'LA 45'LİKLER GECESİ...SADECE 45'LİK PLAĞI OLAN ŞARKILAR...İSKENDER DOĞAN'DAN SELÇUK URAL'A, TANJU OKAN'DAN YELİZ'E, BEYAZ KELEBE...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.