Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (2.6.2012 - 2.6.2012)

|Aktivite| ÇOCUKLAR İÇİN HARİTA, PUSULA, YÖN BULMA ETKİNLİĞİ (ORIENTEERING EVENTS FOR KIDS) Ankara Mesa Plaza AVM
|Aktivite| ÇOCUKLAR İÇİN HARİTA, PUSULA, YÖN BULMA ETKİNLİĞİ (ORIENTEERING EVENTS FOR KIDS)

 

 

Çocuklar İçin Harita, Pusula, Yön Bulma Etkinliği (orıenteerıng Events For Kıds) özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; |Aktivite| ÇOCUKLAR İÇİN HARİTA, PUSULA, YÖN BULMA ETKİNLİĞİ (ORIENTEERING EVENTS FOR KIDS) başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Macera Spor tarafından organize edilmiş olup Mesa Plaza AVM mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 291 50 00] telefon numarasından ulaşabilir veya MESA Plaza, Koru Sitesi, Ihlamur Caddesi 2 Çayyolu / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Aktivite kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
(FOR ENGLISH PLEASE READ BOTTOM OF THE PAGE) Macera ve Spor fanatikleri; bu hafta küçük maceracılarla beraberiz. 2 Haziran Cumartesi, Mesa Koru’da (Eskişehir Yolu) orienteering sporunu (harita, pus...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

mrkm