Ankara 14 Eylül En Eğlenceli Çarşamba.
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (14.09.2011 - )

Mekan bilgisi etkinlik içindedir

14 Eylül 2011

22:00

 

 

Best Karaoke ın Town @ Narquılla özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik İsmail BUBİLİK tarafından organize edilmiş olup Narquilla mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [] telefon numarasından ulaşabilir veya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
ÇARŞAMBA GECELERİNİN VAZGEÇİLMEZİ KARAOKE BİRBİRİNDEN ÖZEL SÜRPRİZLERLE 14 EYLÜL ÇARŞAMBA GECESİ KAPILARINI AÇIYOR EN YENİ ŞARKI LİSTESİ VE SÜRPRİZ MİSAFİRLERİMİZİN KATILACAĞI GECEYE HERKEZİ BEKLİY...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.