Ankara Ankaralife Club 26 Eki EMRE KAYA ANKARAYI SALLAMAYA GELİYORA @ CLUB ANKARALİFE
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (26.10.212 - 27.10.2012)

|Konser|Canlı müzik| EMRE KAYA ANKARAYI SALLAMAYA GELİYORA @ CLUB ANKARALİFE

 

 

Emre Kaya Ankarayı Sallamaya Geliyora @ Club Ankaralife özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; |Konser|Canlı müzik| EMRE KAYA ANKARAYI SALLAMAYA GELİYORA @ CLUB ANKARALİFE başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Ankaralife Club mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [0312 426 08 28] telefon numarasından ulaşabilir veya Arjantin Caddesi No : 21 G.O.P. / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Konser kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 25 TL max. ücret 25 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
26 EKIM CUMA - ANKARALIFE CLUB EMRE KAYA ANKARA ' DA İLK KEZ Bayrama özel ''Toz''' isimli şarkısıyla tüm listeleri kasıp kavuran Emre Kaya 26 Ekim Cuma gecesi Club Ankaral...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.