Ankara 13 Eylül Sinema / models & bottles
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (13.09.2011 - )

Mekan bilgisi etkinlik içindedir

13 Eylül 2011

21:00

 

 

13 Eylül Salı Film Gecesi @models & Bottles özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Murat ÖZBEK tarafından organize edilmiş olup Models & bottles / Çukurambar mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [] telefon numarasından ulaşabilir veya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
DEV EKRAN. MÜKEMMEL SES SİSTEMİ. SINIRSIZ PATLAMIŞ MISIR.EVEEEET SİNEMA GECESİ ;)girişler ücretsiz...BU GECEYE ÖZEL TÜM İÇKİLERDE %25 İNDİRİM!!!bu hafta sectıgımız fılmler:Felekten bir geceLimit yo...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.