Ankara 8 Eylül DAĞCILIK BİZİM İŞİMİZ
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (8.09.2011 - )

Mekan bilgisi etkinlik içindedir

8 Eylül 2011

10:00

 

 

Adog Tdf Destekli(resmi) Dağcılık Yaz Temel Eğitimi (ekim-2011) özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik ADOG & ADOG Ankaralı Doğa gezginleri / Anadolu Doğa Grubu Ortak Platformu tarafından organize edilmiş olup Hüseyingazi mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [] telefon numarasından ulaşabilir veya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
BAŞVURU VE BİLGİ : Veli ERİCE 533 547 47 17 Sevgili ADOG lular;2011 yılı nisan ayında ilkini gerçekleştirdiğimiz ı ve bir üst kategoriye devam etme hakkı kazanan 20 kişinin başarısı ile sonlanan Ya...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.