Instagram

 

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (9.2.2013 - 10.2.2013)

Panora Alışveriş Merkezi Sömestr Etkinlikleri Ankara Panora AVM
Panora Alışveriş Merkezi Sömestr Etkinlikleri

 

 

Panora Alışveriş Merkezi Sömestr Etkinlikleri özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Panora Alışveriş Merkezi Sömestr Etkinlikleri başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Panora Ankara tarafından organize edilmiş olup Panora AVM mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 490 42 50] telefon numarasından ulaşabilir veya Turan Güneş Bulvarı No:182 Oran Çankaya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Aktivite kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Somestr tatili boyunca 12:00-18:00 saatleri arasında; Dev Resim, Bento-Masal- T-shirt-Oyuncak-Portre Atölyeleri, Palyaço ve Sihirbazla eğlencenin tek adresiyiz! Panora Sömestr etkinl...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

mrkm