Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (13.2.2013 - 14.2.2013)

|Aktivite| SEVGİLİM EL SANATLARI VE HEDİYELİK EŞYA GÜNLERİ Ankara ATO Congresium
|Aktivite| SEVGİLİM EL SANATLARI VE HEDİYELİK EŞYA GÜNLERİ

 

 

Sevgilim El Sanatları Ve Hediyelik Eşya Günleri özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; |Aktivite| SEVGİLİM EL SANATLARI VE HEDİYELİK EŞYA GÜNLERİ başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik REM ORGANİZASYON tarafından organize edilmiş olup ATO Congresium mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 285 0 385 ] telefon numarasından ulaşabilir veya Söğütözü Caddesi No:1/A Çankaya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Aktivite kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
ATO CONGRESİUM SEVGİLİLER GÜNÜ EL SANATLARI FUARI ANKARA   OTOPARK ÜCRETSİZDİR.              ATO SEVGİLİLER GÜNÜ ETKİNLİKLERİ 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ FUAR ANKARA CONGRESİUM ATO ALIŞVERİŞ

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

mrkm