Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (1.4.2013 - 1.4.2013)

|Konser|Party|Parti|Performance|Performans| NİLÜFER İLE ROTARY FARKINDALIK KOROSU KONSERİ Ankara MEB Şura Salonu
|Konser|Party|Parti|Performance|Performans| NİLÜFER İLE ROTARY FARKINDALIK KOROSU KONSERİ

MEB Şura Salonu

Konser

1 Nisan 2013

20:00

Min : 25 TL - Max : 35 TL

 

"Nilüfer İle Rotary Farkındalık Korosu Konseri" etkinliği detayları ve içeriği

NİLÜFER İLE FARKINDALIK KOROSU AYNI SAHNEDE...

1-7 Nisan Kanser Haftası sebebiyle bir araya gelen Nilüfer ve Rotary Farkındalık Korosu, 1 Nisan'da 'Meme Kanserinde Erken Tanı' konusunda farkındalık yaratmanın ve hayata bağlılığın önemini beraber söyleyecekleri şarkılarıyla anlatacak.

Nilüfer, bu özel gecede sahneye çıkacak Rotary Farkındalık Korosu'na konuk olacak ve koro ile üç şarkı söyleyecek.
Kısa bir süre önce kanser tedavisi gören ve güçlü duruşu ile tedaviyi başarıyla tamamlayarak şarkılarını söylemeye devam eden sanatçı, bu kez sahneyi kendisi gibi tedavi gören kadınlarla paylaşarak şarkılarını seslendirecek.

2008 yılında sanatçı Pınar Ayhan önderliğinde kurulan ve Cihan Can şefliğinde yönetilen "Rotary Farkındalık Korosu", meme kanserinde erken tanının önemini vurgulamak için bir araya gelen ve meme kanseri tedavisi gören 40 kadından oluşuyor. İçeriği bakımından dünyada örneği olmayan ve kendi alanında pek çok ödüle sahip olan Rotary Farkındalık Korosu, kurulduğu günden beri ilgi çekiyor. Tedavi süreçleri devam eden ancak şarkı söyleyerek hem birbirlerine destek olan, hem de toplumda farkındalık yaratmayı amaçlayan koristler günden güne profesyonelleşerek 2011 ve 2012 yıllarında Uluslararası İstanbul Koro Günleri'ne, 2012 yılında Mersin Polifonik Korolar Derneği tarafından düzenlenen Nevit Kodallı Çoksesli Korolar Şenliği'ne katıldı. Adana, Mersin, İstanbul, Eskişehir ve Ankara'da konserler veren koro, birçok televizyon kanalına misafir oldu.

Rotary Farkındalık Korosu'na bu özel günde sahnede bir şarkıda koronun kurucusu Pınar Ayhan da eşlik edecek.

Hayat kurtaran erken teşhisin vurgulanacağı gecede birbirinden değerli kadınlara destek olmak için tüm müzikseverleri bekliyoruz.

Bilet Fiyatları: 35 TL - 25 TL

 

 

 

 

nilüfer ankara konseri meb şura konserleri ankara farkındalık haftası etkinlikleri ankara nilüfer konseri 1 nisan meb şura

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

mrkm