Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (10.5.2013 - 11.5.2013)

|Bahar Şenliği|Konser| Başkent Üniversitesi 2013 bahar şenlikleri

Mekan bilgisi etkinlik içindedir

Bahar Şenliği

10 Mayıs 2013

08:00

 

 

Başkent Üniversitesi 2013 Bahar Şenlikleri özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; |Bahar Şenliği|Konser| Başkent Üniversitesi 2013 bahar şenlikleri başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Başkent Üniversitesi tarafından organize edilmiş olup mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [] telefon numarasından ulaşabilir veya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Bahar Şenliği kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Başkent üniversitesi bahar şenlikleri ... Mayıs ayında Başkent Üniversitesi 9 Mayıs Gökçe konseri 10 Mayıs Ozan Çolakoğlu 11 Mayıs Gülşen konseri   09 Mayıs 2013 : GÖKÇE10 Mayıs 2013 : OZAN ÇO...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

mrkm