Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (21.4.2013 - 22.4.2013)

|Aktivite| 23 NİSANDA ANTARESTE DJ SİZ OLUN Ankara Antares AVM
|Aktivite| 23 NİSANDA ANTARESTE DJ SİZ OLUN

 

"23 Nisanda Antareste Dj Siz Olun" etkinliği detayları ve içeriği

Antares Alışveriş Merkezi bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamak için birbirinden keyifli etkinlikler düzenliyor.

Antares ziyaretçisi çocuklar 23 Nisan Salı günü 15:00 ve 17:00 saatlerinde kangoo jump yapacaklar. Henüz 14 yıllık kısa bir geçmişi olmasına rağmen ülkemizde oldukça popüler bir spor dalı olan, özel olarak geliştirilen kanguru botları ile zıplayarak yapılan Kangoo Jump sporu, Antares ziyaretçileri çocuklarla buluşuyor. Eğitmenler tarafından müzik eşliğinde yapılacak etkinlikte o güne özel hazırlanacak podyumda çocuklar hem öğrenecek hem eğlenecek.

23 Nisan'da Antares'te DJ çocuklar! 15 – 22 Nisan tarihlerinde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ve antares Avm danışmasına kayıt yaptıran ilk 20 çocuk Antares'te yapılacak olan Radyo Beyaz canlı yayınında DJ'lik yapacak.

Antares AVM, çocuklara hediye vermeyi de unutmuyor! 20- 23 Nisan tarihlerde yapılan 200 TL ve üzeri alışverişlerde eğlence kuponu hediye ediliyor! Eğlence kuponunda; Toyzz Shop'tan 23 Nisan günü yapılan 50 TL ve üzeri alışverişlerde 23Nisan günü geçerli olmak üzere 10 TL hediye kuponu, Monkeys Çocuk Oyun Kulübü'nden 2 oyun alana 1 oyun bedava kuponu ve Rolling Ball Bowling Salonu'ndan ücretsiz 1 kişilik oyun bileti yer alıyor.

* Eğlence kuponu stoklarla sınırlıdır.

 

 

 

23 NİSAN ALIŞVERİŞ MERKEZİ ETKİNLİKLERİ ANKARA ÇOCUK ETKİNLİKLERİ 2013 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ ANKARA

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

mrkm