Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (10.5.2013 - 11.5.2013)

|Konser| VEGA KONSERİ ANKARA Ankara Hayal Kahvesi Ankara
|Konser| VEGA KONSERİ ANKARA

Hayal Kahvesi Ankara

Konser

10 Mayıs 2013

23:30

Min : 35 TL - Max : 35 TL

 

 

Vega Konseri Ankara özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; |Konser| VEGA KONSERİ ANKARA başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Hayal Kahvesi Ankara tarafından organize edilmiş olup Hayal Kahvesi Ankara mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 284 29 25] telefon numarasından ulaşabilir veya Tepe Prime - Eskişehir Yolu No: 266 / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Konser kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 35 TL max. ücret 35 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
VEGA HAYAL KAHVESİ ANKARA SAHNESİNDE....   1996 yılında Tuğrul Akyüz ve Mert Koral ile Deniz Özbey Akyüz tarafından kurulan Vega 1999 yılında 'Tamam Sustum', 2002 yılında 'Tatlı Sert&...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.